descrição

Real Farming Tractor Master 2019 to prawdziwie nowoczesna gra symulacyjna, w której można cieszyć się jazdą ciągnikiem i niesamowitą radością z jazdy. Pokaż również super umiejętność jazdy ciągnikiem w tej hodowli ciągników prawdziwej manii. Jako rolnik ciągnik gra wiele gier ciągnika, ale ten nowy prawdziwy ciągnik szalony sim 2019 jest wyjątkowy. Gra rolnicza ma również maszyny takie jak super rolnicze ciężarówki, ciężki kombajn, duży wózek, spray i wiele innych. Gry o jeździe ciągnikiem 2019 odkrywają prawdziwe rolnictwo dzięki tej ciężkiej symulacji ciągników. Uprawiać nasiona ryżu w gospodarstwie. Spraw, aby dzielny człowiek prowadził ciężkie symulatory jazdy w tej grze rolników. Ciągnik gotowy do uprawy, który jest odpowiedni do uprawy wszystkich roślin. Sezon jest odpowiedni dla rolnictwa. W 2019 r. Wszystkie ciągniki produkcyjne używają siewnika do posypywania nasion. Bez wątpienia gospodarstwo z młodymi roślinami i sadzonkami wymaga wody. Zbieranie i podlewanie roślin w tej grze 3D. Nie rób niemożliwego ciężkiego jazdy ciągnikiem po prostu spiesz się z rozpylaniem pestycydów za pomocą opryskiwacza w symulatorze rolników.
Real Farming Tractor Master 2019 pozwala przetestować to, co naprawdę chcesz wykonać w grach o superkulturowym ciągniku, i powtórzyć to doświadczenie w prawdziwym życiu jako gry pługowe 2019. Ciesz się całą otwartością, sianiem, zbieraniem i niezwykle trudnym transportem roślin na rynki pługów. Ciągnik ułatwia holowanie i wykorzystuje również najlepszą okazję do jazdy w terenie poza miastem dzięki nowoczesnym symulatorom ciągników rolniczych. Gra krok po kroku zwiększa zainteresowanie. W tym nowym ciągniku kierowca będzie w stanie na plantacji narzędziami rolniczymi niesamowity symulator ciągnika, a każdy poziom różni się od siebie mając wspaniały pomysł.
Farming Tractor Master 2019 zapewnia wiejską grę ciągników z młocarstwem dla fanów wiejskiej gry rolniczej 2019. Traktor prawdziwych wyścigów dla innych zwykłych gier symulacyjnych. Uprawa wszystkich maszyn obejmuje uprawę pszenicy, kukurydzy i wielu innych upraw w gospodarstwie wiejskim. Niesamowita gra ciągników z młocarnią przedstawia oszałamiający model gospodarstwa. Jako nowoczesny żniwiarz rolniczy w tej grze o zbieranie plonów. Ciężki pojazd w tej realistycznej grze rolniczej zapewnia dobre doświadczenia jako operator koparki rolniczej i staje się profesjonalnym kierowcą ciężkich ładunków ciągnika. Poczuj ekscytację podczas zbierania wody deszczowej i ciągnij wózek ciągnika do transportu nasion. Jako że nowy kierowca koparki ostrożnie gra w potworne maszyny ciągnikowe, podobnie jak ciągnik, ponieważ wiejskie drogi są bardzo wyboiste na wsi.
Farming Tractor Master 2019 pozwala wypróbować wszystkie wiejskie pojazdy rolnicze w klasycznych i nowoczesnych wiejskich ciągnikach. Uruchom tę bezpłatną grę w ciągniku w sklepie Google Play i uprzejmie prześlij nam komentarze, gwiazdki.

Funkcje:
- Niesamowite doświadczenie rolnika w czasie rzeczywistym
-Super realistyczna grafika i środowisko 3D
-Piękne dźwięki
- Wiele poziomów i zadań
-Super realistyczne pojazdy i maszyny भारी

  • Baixar Pesado Agricultura Trator Difícil Dever 3d APK
  • Baixar Pesado Agricultura Trator Difícil Dever 3d APK